Bahar Güzel'in rehberliğinde ve yirmi uzman enerjist ile beraber oluşturulmuş ve geliştirilmiş, bütünsel olarak kişiye olağanüstü dönüşler sağlayan, frekansları yenilenmiş, güncellenmiş kozmik şifa enerji kanalıdır.

Türkiye'de patentini alabilmiş, resmi, nadir enerji sistemlerinden biridir.

Yoğunluktan dolayı ve işleyişin sağlıklı olması açısından randevulerinizi 0534 510 21 51 den alabilirsiniz. Aynı numaradan, whatsapp üzerinden de seans kaydı oluşturabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile taksitli şekilde yapabilirsiniz.

Kozmik enerji seanslarınızı hem sistem kurucu rehberinden hem de eğitmeninden almanın ayrıcalığını yaşamak için kendinizi ertelemezseniz karlı çıkarsınız.

kozmik enerji reklam
Danışanla Seanslar Nasıl Yapılır

* Kişi gelmeden önce gün ve saatle ilgili randevu almalıdır. (0534 510 21 51)

* Seansa başlamadan önce ortalama 10-15 dakika arası danışan dinlenir, mevcut durumlar değerlendirir, genel analiz yapılır.

* Seanslar ortalama 30 ile 40 dakika arası devam eder.

* Kişideki sorun analiz ederek kişiye en uygun seans tekniği ile çalışılır.

* Kozmik enerjinin doğru terapist, doğru eğitim ve tekniklerle yapıldığında başarı oranı%80'dir

Kozmik Enerjinin Faydaları

Bel fıtığı, boyun fıtığı, romatizmal hastalıklar, * Halsizlik, bitkinlik, yorgunluk durumları, * Strese bağlı olarak gelişen anksiyete, depresyon, panik atak, kaygı, bunaltı gibi psikolojik problemler, * Ülser, gastrit, kronik kabızlık, eklem ağrıları ve kireçlenme gibi hastalıklar, Sosyal Fobiler Takıntılar, bipolar * Farenjit, bronşit, akciğer enfeksiyonları, eklem ağrıları, * Kısmi felç, bel ağrıları, kanser, beyin tümörü, * Migren, sinüzit, baş ve boyun ağrıları, * Kronik yorgunluk sendromu, epilepsi, * MS hastalığı, beyin felci, epilepsi, * Prostat, diyabet, pankreas ve böbrek hastalıkları, * Kas güçsüzlüğü ve denge bozukluğu gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur. * Vücudun kan dolaşım sistemini hızlandıran bioenerji tedavisi ile toksin maddelerin vücuttan daha hızlı atılması sağlanır. * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini arttırır. * Yoğun ve stresli iş temposuna sahip kişilerin yaşadığı stres ve kaygı bozukluklarının giderilmesinde ve kronik yorgunluğun tedavi edilmesinde oldukça etkilidir. * Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcı olur. * Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kişiyi rahatlatır. * Vücutta oluşan tüm ağrıların yok edilmesinde oldukça etkin bir rol oynar. * Vücudun kendi iç dengesini sağlamasına yardımcı olur. * Tıbbi olarak tanısı koyulmuş ve tedavisi yapılmaya başlanmış neredeyse tüm hastalıklarda tedaviyi tamamlayıcı rol oynar. * Dolaşım, boşaltım, sindirim ve sinir sistemlerinde oluşabilecek hasarlara karşı vücudu korur.